Stary Pilczyn 16.12.2006
Komunikat
Z przeprowadzonych VII Indywidualnych Mistrzostw Gminy ζskarzew w tenisie sto這wym o Puchar W鎩ta rozegranych w dniu 16 grudnia 2006r. w Zespole Szk馧 w Starym Pilczynie

1. Zawody przeprowadzono w nast瘼uj鉍ych kategoriach:
kat. dzieci (dziewczynki i ch這pcy z klas I-IV),
kat. m這dzik (dziewczynki i ch這pcy z klas V-VI),
kat. gimnazjalista ( dziewczynki i ch這pcy z klas I-III)
kat. open kobiet
kat. open m篹czyzn
2. Zawody w kat. dzieci, m這dziki i gimnazjalista poprzedzone zosta造 eliminacjami w szko豉ch macierzystych.
3. Zawody rozegrane zosta造 systemem pucharowym.
4. W zawodach startowa豉 m這dzie ze szk馧:
SP w D鉉rowie,
SP w Krzywdzie,
SP w Izdebnie
SP w Pilczynie,
Gimnazjum w Pilczynie,
Mieszka鎍y Gminy ζskarzew.
5. W mistrzostwach 章cznie z eliminacjami wzi窸o udzia 385uczni闚 i 19 os鏏 doros造ch.
6. Zawody przeprowadzi豉 komisja s璠ziowska w sk豉dzie:
Antoni Kulik
Jolanta Paziowska
Beata W鎩cik
S豉womir Tudek
Armin Tomala
7. Zwyci瞛cy w poszczeg鏊nych kategoriach, uhonorowani zostali pucharami ufundowanymi przez W鎩ta Gminy Pana Mariana Koryckiego.
8. Zawodnicy kt鏎zy zaj瘭i miejsca od I- IV otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminn Komisj Rozwi頊ywania Problem闚 Alkoholowych w ζskarzewie, kt鏎 kieruje Pani Jolanta Parzyszek

Wyniki zawod闚
Kat. dzieci:
dziewczynki:
1. Paziowska Aleksandra (P).
2. Kowalska Klaudia (K)
3. Kuchnio Bernadetta (D)
4. Olejnik Weronika (D)

ch這pcy:
1. Korycki Bart這miej (D)
2. G鏎ka Damian (K)
3. Wi璚h Cezary (D)
4. Gronek Przemys豉w (D)

Kat. m這dzik
dziewczynki:
1. Micha貫k Martyna (D)
2. K璠zior Karolina (D)
3. Kopik Klaudia (D)
4. Rutkowska 畝neta (D)

ch這pcy:
1. Czy瞠wska Micha
2. P豉tek Damian
3. Rosiak Wojciech
4. Winiach Piotr

Kat. Gimnazjalista:
dziewcz皻a:
1. Grudzie Olga
2. Korycka Ewelina
3. Zalewska Joanna
4. Zi璚ina Katarzyna

ch這pcy:
1. Talarek Mateusz
2. Zi璚ina Wojciech
3. K瘼ka Mateusz
4. Paziowski Dariusz

Kat. Open kobiet:
1. Hys Magdalena
2. Buhowicz Marta
3. Przybysz Katarzyna
4. Kondej Magdalena

Kat. Open m篹czyzn:
1. Grudzie Piotr
2. Paziowski Krzysztof
3. Krogulec Zbigniew
4. D逝gosz Piotr

z/u organizator闚

Antoni Kuli